Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Partner jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy IOS SA. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się świadczeniem usług doradczych w zakresie zasobów ludzkich, rekrutacji oraz obsługi kadrowo - płacowej. Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do współpracy w oparciu o własna działalność gospodarczą na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Oferujemy:

    • Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Swobodę organizacji czasu pracy
    • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
    • Możliwość rozwoju poprzez obsługę różnorodnych Klientów
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia – ciekawy zakres zadań i obowiązków
    • Przyjazną i partnerską atmosferę

    Zadania:

    • Realizacja procesów wdrożenia usług księgowych dla Klientów
    • Bieżąca obsługa księgowa Klientów firmy
    • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych
    • Kontakt z US i współpraca z biegłymi rewidentami
    • Bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP

    Wymagania:

    • Licencja Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, specjalizacja rachunkowość lub kontroling
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
    • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i podatków
    • Znajomość zasad kontroli wewnętrznej
    • Wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad obsługi Klienta
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
    • Znajomość programu Symfonia Forte
    • Współpraca na podstawie działalności gospodarczej
    • Dobra znajomość przepisów podatkowych
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
    • atrakcyjne wynagrodzenie  w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę o pracę
    • współpracę w przyjaznym środowisku
    • dodatkowe benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji, z zaznaczeniem nazwy stanowiska klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

    1. Administratorem danych osobowych jest HR PARTNER SP. Z O.O., z siedzibą w Warszawie (02-647), ul. Tagore’a 3,

    Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż te , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).
    Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
    Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Grupę w realizacji procesu rekrutacji.
    Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.