Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółek
    • Pomoc przy sporządzaniu bilansów
    • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości
    • Sporządzanie deklaracji VAT
    • Prowadzenie i kontrola rozrachunków
    • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Wystawianie faktur sprzedażowych
    • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (mile widziane w firmie branży deweloperskiej lub budowlanej)
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
    • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Dokładność, staranność i terminowość
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
    • Pakiet benefitów pracowniczych (karta Multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie)

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać klikając przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wszystkie osoby zainteresowane przesłaniem aplikacji o pracę prosimy o umieszczenie w treści CV i listu motywacyjnego jednej z poniższych klauzul, których wybór pozostaje do Państwa dyspozycji:

    Klauzula nr 1 – w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w procesie rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy jak również w przyszłych innych procesach rekrutacji:
    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy a także dla potrzeb przyszłych rekrutacji ,prowadzonych przez Activ Investment Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie ( 30-349) ul. Lipińskiego 3a, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, przez okres maksymalnie 12 miesięcy”.
    Klauzula nr 2 – w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą wykorzystane jedynie w procesie rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy:
    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy, prowadzonej przez Activ Investment Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie ( 30-349) ul. Lipińskiego 3a, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych”.

    Informujemy, że zgodnie z art.13 RODO, Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest

    Activ Investment Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a. Podane dane osobowe zostaną wykorzystane w celu prowadzenia obecnego i przyszłego procesu rekrutacji – zgodnie ze złożoną przez Panią/Pana deklaracją. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Kodeks Pracy oraz zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym na mocy obowiązujących przepisów prawa.
    Ma Pani/Pan prawo do wglądu do treści swoich danych, możliwość ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu a także prawo do wniesienia skargi do stosownego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz ustawowy i jest niezbędne do przeprowadzenia obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości uczestnictwa w obecnym lub przyszłym procesie rekrutacyjnym. Informuje się, iż w procesie obecnego i przyszłego procesu rekrutacji nie występuje i nie są podejmowane decyzje w oparciu o zautomatyzowane profilowanie. Administrator danych nie przewiduje zmiany celu przetwarzania danych osobowych. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego.