Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y księgowa/y

BardoMed Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości Sp. z o.o.

  • samodzielne prowadzenie księgowości JDG

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • kadry, wynagrodzenia, premie, prowizje (naliczanie, wypłata)

  • tworzenie, opracowywanie zestawień i raportów(Excel) na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Samodzielna/y księgowa/y

  • znajomość obsługi programu Optima

  • bardzo dobra znajomość Excel

  • doświadczenie w księgowaniu importu

  • doświadczenie w księgowaniu kompletacji (prosta produkcja)

  • znajomość prawa i standardów rachunkowości, podatków

To oferujemy

  • samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w interesującej branży sprzętu medycznego

  • niezbędne narzędzia pracy

BardoMed Sp. z o. o.

BardoMed tworzy zgrany zespół, który od niemal 15 lat zajmuje się dystrybucją nowoczesnego sprzętu do fizjoterapii i rehabilitacji.

Przewiń do profilu firmy