Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

TM TechnologieO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TM Technologie Sp. z o.o., producent profesjonalnych systemów zasilania oświetlenia awaryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielne księgowanie kosztów i przychodów ze sprzedaży,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • księgowanie banków,
  • praktyczne zastosowanie przepisów podatkowych obowiązujących w Polsce (VAT, CIT) oraz zasad rachunkowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne – specjalność rachunkowość,
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • dobra organizacja pracy, dobry poziom komunikacji  interpersonalnej, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system szkoleń,
  • stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie pdf  za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO, widoczną pod ogłoszeniem.

Ogłoszenie archiwalne