Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-y Księgowa/-y

  • Księginice Wielkie (pow. strzeliński), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "TOP - FARM" sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Księginice Wielkie (pow. strzeliński)

    Opis stanowiska:

    • Kontrola, księgowanie i dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Księgowanie kosztów i przychodów na kontach Księgi Głównej
    • Przygotowywanie płatności
    • Wystawianie faktur sprzedażowych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na zlecenie przełożonego
    • Udział w okresowych zamknięciach ksiąg
    • Uzgadnianie sald należności i zobowiązań
    • Mile widziana znajomość kadr i płac

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
    • Znajomość pakietu Office (Excel)
    • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w zespole
    • Umowę na czas określony (zastępstwo) z możliwością zatrudnienia na stałe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top-farm Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam również zgodę na przechowanie mojej aplikacji i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (zwanym dalej RODO) informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Top-farm Sp. z o.o.z siedzibą w Ksieginicach Wielkich.
    2. Pani /Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych  (na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO) na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
    3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych jest kadra zarządzajaca Spółki.
    4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do 6 miesięcy od momentu ich otrzymania.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected]
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
    7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do celów zwiazanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.