Ta oferta pracy jest nieaktualna od 241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Iglotech poszukuje pracownika na stanowisko:

    SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y
    Miejsce pracy: Kwidzyn
    Nr ref. SK/Kwidzyn/2018

    Zakres obowiązków:

    • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych, kasy i innych dokumentów księgowych,
    • ewidencjonowanie dokumentów we właściwych rejestrach,
    • wystawianie faktur sprzedaży,
    • rozliczanie delegacji służbowych,
    • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków,
    • przygotowywanie danych na potrzeby audytów i kontroli oraz sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
    • sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE oraz uzgadnianie rejestrów,
    • inne zadania zlecone przez przełożonego.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie typ: ekonomiczne (preferowane wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse),
    • min. 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
    • znajomość obsługi MS Excel,
    • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i ustaw podatkowych,
    • zdolność analizy i wnioskowania,
    • sumienność, dokładność,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • komunikatywność (praca w zespole).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w Grupie Iglotech, składającej się z renomowanych firm o ogólnokrajowym zasięgu,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • współpracę z doradcami podatkowymi,
    • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”) za pomocą przycisku aplikowania.