Logo Pracuj.pl

Samodzielna/y Księgowa/y – Lider sekcji kosztów

SMYKO firmie

SMYK

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz wsparcie zespołu odpowiedzialnego za księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych
  • Wystawienie faktur sprzedaży pozostałej niezwiązanej z podstawową działalnością spółki
  • Nadzór nad księgowaniem rozliczeń magazynowych (np. korekty magazynowe, rozliczenie inwentaryzacji)
  • Umiejętność sporządzania plików JPK- VAT
  • Odpowiedzialność za sporządzenie i wysyłanie do MF VAT
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału oraz roku
  • Udział w audycie rocznym i półrocznym
  • Udział w procesach IT mających na celu optymalizację procesów księgowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ( 5-7osób)
  • Znajomość przepisów UoR, MRS, CIT, WHT
  • Znajomość przepisów z zakresu rozliczeń VAT (krajowy, zagraniczny, unijny oraz detaliczny)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Dokładności w wykonywaniu zadań
  • Pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość systemu księgowego ORACLE, WEBCON

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Szkolenia stacjonarne, językowe i e-learningowe
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Fundusz socjalny
  • Integracyjne wydarzenia firmowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • fundusz socjalny

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Samodzielna/y Księgowa/y – Lider sekcji kosztów, Domaniewska 48, Mokotów, Warszawa