Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna\y księgowa\y

BDB CONSULTING Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne księgowanie operacji gospodarczych w księgach rachunkowych dla klientów spółki,

  • wyliczanie kwot należnego podatku dochodowego CIT/PIT-36/PIT36L

  • sporządzanie zeznań podatkowych, w tym CIT-8,

  • wyliczanie kwot należnego podatku od towarów i usług (VAT) i sporządzanie deklaracji w tym zakresie,

  • samodzielne sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • doświadczenie w obsłudze różnorodnych podmiotów,

  • znajomość problematyki podatkowej wymaganej dla prowadzenia ksiąg rachunkowych,

  • znajomość MS EXCEL dla księgowych,

  • znajomość oprogramowania COMARCH (CDN OPTIMA) i/lub ENOVA365 będzie dodatkowym atutem,

  • codzienne zainteresowanie problematyką zawodu księgowego,

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w kameralnym zespole,

  • szkolenia,

  • codzienne wsparcie merytoryczne,

  • stosowanie nowoczesnych narzędzi IT w pracy księgowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego,

  • pakiety pracownicze

  • parking.

O nas

BDB CONSULTING SP. Z O.O. od blisko 30 lat świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego oraz działalności szkoleniowej. Nasi klienci to podmioty z każdej niemal branży.

W ramach organizacyjnych spółki na stałe funkcjonują kancelaria radcy prawnego i kancelaria adwokacka czuwające nad bezpieczeństwem prawnym klientów BDB CONSULTING Sp. z o.o.

Więcej na www.bdbconsulting.pl