Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna\-y księgowa\y

BDB CONSULTING Sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Nawrot 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

BDB CONSULTING Sp. z o.o.

Nawrot 4

Łódź

BDB CONSULTING SP. Z O.O. od blisko 30 lat świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego oraz działalności szkoleniowej. Nasi klienci to podmioty z każdej niemal branży.

W ramach organizacyjnych spółki na stałe funkcjonują kancelaria radcy prawnego i kancelaria adwokacka czuwające nad bezpieczeństwem prawnym klientów BDB CONSULTING Sp. z o.o.

Więcej na www.bdbconsulting.pl

Opis stanowiska:

  • samodzielne księgowanie operacji gospodarczych w księgach rachunkowych dla klientów spółki,
  • wyliczanie kwot należnego podatku dochodowego CIT/PIT-36/PIT36L
  • sporządzanie zeznań podatkowych, w tym CIT-8,
  • wyliczanie kwot należnego podatku od towarów i usług (VAT) i sporządzanie deklaracji w tym zakresie,
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w obsłudze różnorodnych podmiotów,
  • znajomość problematyki podatkowej wymaganej dla prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • znajomość MS EXCEL dla księgowych w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość oprogramowania COMARCH (CDN OPTIMA) i/lub ENOVA365,
  • codzienne zainteresowanie problematyką zawodu księgowego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w kameralnym zespole,
  • szkolenia,
  • codzienne wsparcie merytoryczne,
  • stosowanie nowoczesnych narzędzi IT w pracy księgowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego,
  • parking.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne