Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stone Master SA jest wiodącym producentem kamienia dekoracyjnego działającym na rynku polskim. Spółka ma doświadczenie w branży, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Dzięki stale powiększającej swój zasięg sieci dystrybucji produkty Spółki trafiają do odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Południowej.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości
    • znajomość przepisów Ustawy o CIT
    • obsługa systemów MS Office (zwłaszcza Excel)
    • umiejętność zarządzania własną pracą, dokładność oraz samodzielność

    Obowiązki:

    • uzgadnianie ewidencji magazynowej
    • rozliczanie kosztów produkcji i sprzedaży
    • prowadzenie ewidencji i uzgadnianie stanu środków trwałych i WNIP
    • rozliczenie inwentaryzacji aktywów obrotowych
    • sporządzanie bieżącej sprawozdawczości GUS

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazne środowisko pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
    • dofinansowanie do karty sportowej

    Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".