Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stone Master SA jest wiodącym producentem kamienia dekoracyjnego działającym na rynku polskim. Spółka ma doświadczenie w branży, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Dzięki stale powiększającej swój zasięg sieci dystrybucji produkty Spółki trafiają do odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Południowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości
  • znajomość przepisów Ustawy o CIT
  • obsługa systemów MS Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność zarządzania własną pracą, dokładność oraz samodzielność

Obowiązki:

  • uzgadnianie ewidencji magazynowej
  • rozliczanie kosztów produkcji i sprzedaży
  • prowadzenie ewidencji i uzgadnianie stanu środków trwałych i WNIP
  • rozliczenie inwentaryzacji aktywów obrotowych
  • sporządzanie bieżącej sprawozdawczości GUS

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazne środowisko pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • dofinansowanie do karty sportowej

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".