Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/-y Księgowa/-y

E.B. GLOBAL Sp. z o.o.

5 6005 700 brutto / mies.
  • Wojciechowska 21B
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wojciechowska 21B

Lublin

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg

  • Dekretowanie dokumentów

  • Kwalifikacja podatkowa dokumentów

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo – księgowym

  • Analiza umów zawieranych przez firmy, odpowiedzialność za realizację obowiązków z nich wynikających

  • Przygotowywanie deklaracji VAT-UE, CIT

  • Przygotowywanie plików JPK-V7M i JPK V7K

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowego minimum 3 lata

  • Znajomość pakietu Office i systemu księgowego Sage

  • Znajomość UoR

  • Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

  • Znajomość ustawy o VAT

  • Język angielski z stopniu podstawowym komunikatywnym

  • Dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy w strukturze/środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy

  • przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne