Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

WAJNERT MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kolejowa 67, Międzybórz
    Międzybórz, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kolejowa 67

Międzybórz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów wraz ich weryfikacją pod kątem obwiązujących przepisów

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Zarządu

  • udział w uzgadnianiu sald kont księgowych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego

  • znajomość całego procesu księgowego, zamknięcie miesiąca rozliczeniowego i sporządzenie sprawozdań rocznych

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • wsparcie doświadczonych współpracowników

  • stabilizację zawodową i bezpieczeństwo

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • wspieranie rozwoju zawodowego

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 200 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy