Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y księgowa/y

EURO-TRUCK SP. Z O.O.

Aleja Krakowska 51C

Mroków (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów ( faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.)

  • Współpraca z bankami: przygotowanie i analiza sprawozdań, przygotowanie zestawień należności, przygotowywanie przelewów bankowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT – mile widziane

  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Min. 3 –letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości lub biurze rachunkowym

  • Praktyczna znajomość przepisów z prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości

  • Znajomość zintegrowanych systemów finansowo –księgowych klasy ERP (mile widziana Comarch Optima), oraz pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju, szkolenia

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma z branży motoryzacyjno - transportowej z Mrokowa gm. Lesznowola poszukuje kandydatki z doświadczeniem na stanowisko: Samodzielna/y księgowa/y.

Przewiń do profilu firmy