Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna /-y Księgowa /-y

GHG sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • kontrola należności oraz płatności

  • sprawdzenie i weryfikacja dokumentów księgowych

  • wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu podatku VAT, PIT, CIT w transakcjach krajowych i międzynarodowych

  • WNT, WDT Export Import

  • umiejętność analizy

  • samodzielność i decyzyjność w pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

  • znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

  • staż pracy ogółem: lata: 2

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • miejsce pracy, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane