Oferta pracy

Samodzielna/y Księgowa/y - Niewycinkowy Zakres Zadań

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna/y Księgowa/y - niewycinkowy zakres zadańNumer ref.: JN -072020-330594

Poszukiwana osoba będzie miała styczność z przekrojowym zakresem zadań księgowych w związku z kompleksowym prowadzeniem spółki celowej.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują pracy z szerokim zakresem zadań w stabilnej organizacji, która dynamicznie się rozwija.
Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej i zmotywowanej do rozwoju umiejętności.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa grupa kapitałowa z branży usługowej.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja poprawności zaksięgowanych dokumentów
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła, podatek odroczony itp.)
  • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (GUS, NBP)
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Rozliczenia Intercompany
  • Wsparcie Głównej Księgowej w raportowaniu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub pracy na pełnej księgowości
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółek
  • Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja blisko metra
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy