Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-y księgowa/-y

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Opatów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRAFMASZ

    GRAFMASZ, producent i importer maszyn introligatorskich zatrudni na stanowisko: Samodzielny Księgowy

    Siedziba firmy: Opatów 27-500

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski (okolice), Sandomierz (okolice), Opatów

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;
    • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji;
    • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
    • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
    • Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności;
    • Bieżąca analiza i uzgodnienie sald kont księgowych;
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego, zestawień, raportów, analiz);
    • Rozliczenia podatkowe (PIT, VAT);
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy;
    • Dbałość o właściwe przepływy finansowe w firmie;
    • Nadzór nad inwentaryzacją;
    • Prowadzenie obszaru kadr i płac, spraw pracowniczych i ZUS;
    • Przygotowywanie i rozliczanie dokumentów w ramach projektów unijnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku samodzielnego księgowego, mile widziane w firmie produkcyjnej;
    • Biegła i ugruntowana, praktyczna znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości;
    • Umiejętność prawidłowego interpretowania i zastosowania ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (w tym doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń podatkowych w zakresie zarówno transakcji wewnątrzunijnych, jak również dotyczących eksportu i importu);
    • Dokładność, skrupulatność, gotowość do nauki i pro-aktywność w działaniu, samodzielność;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy;
    • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, system finansowo-księgowy np. Subiekt lub podobne)

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej od wielu lat pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grafmasz Tomasz Wiąk z siedzibą w Opatowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Grafmasz Tomasz Wiąk z siedzibą w Opatowie przy ul. Kościuszki 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grafmasz Tomasz Wiąk z siedzibą w Opatowie przy ul. Kościuszki 47 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.