Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y księgowa/y

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459) – to firma rekrutacyjna działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi  dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa. Naszym Kandydatom pomagamy znaleźć oferty dopasowane do ich doświadczenia i oczekiwań.

    Aktualnie dla naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • Księgowanie wyciągów bankowych/raportów kasowych
    • Ewidencja i księgowanie operacji gospodarczych dotyczących środków trwałych
    • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do GUS, NBP, US

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego CIT, VAT
    • Znajomość ustawy o rachunkowości
    • Znajomość zasad sporządzania sprawozdań finansowych
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i włożonej pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach branżowych
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.