Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

BT&A Sp. z o.o. sp.k.

  • Śląska 10, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Śląska 10

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,

  • współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS.

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientem mail, telefon),

  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków,

  • co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Symfonia,

  • kultury osobistej i zaangażowania.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Umowę o pracę lub umowa o współpracę na cały etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Różnorodność szkoleń dla pracowników

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Grupa BT&A od prawie 10 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego, księgowego, a także dotacyjnego. BT&A tworzy zgrany, nastawiony na sukces klientów zespół profesjonalistów z doświadczeniem i wszechstronnymi umiejętnościami, aby ten sukces osiągnąć.

Jeśli chcesz pracować ze specjalistami z branży ekonomii, finansów i podatków, jeśli chcesz inwestować we własny rozwój oraz mieć wpływ na przyszłość firmy, przy jednoczesnym realizowaniu swoich pasji to właśnie na Ciebie czekamy.