Samodzielna/-y księgowa/-y

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-21
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-03-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "SFINKS" DORADCA PODATKOWY NR 3765 DARIUSZ ZYWERT

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska pracy:

    • prowadzenie pełnej księgowości spółek handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby sprawozdawczości finansowej, zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;
    • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
    • kontrola nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
    • przygotowywanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej (JPK, CIT, VAT) i statystycznej (GUS, NBP).

    Oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego;
    • doświadczenia w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego lub Głównej Księgowej/Głównego Księgowego min. 2 lata;
    • znajomości ustawy o rachunkowości, praktycznej znajomości prawa podatkowego, głównie podatku VAT i CIT;
    • dobrej znajomości pakietu MS Office;
    • samodzielności w działaniu, skrupulatności, terminowości, rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
    • praktycznej znajomości obsługi systemów finansowo-księgowych, dużym atutem będzie znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość;

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • interesującą i samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze.