Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

SYNESION sp. z o.o.O firmie

  • Krysiewicza 9
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SYNESION sp. z o.o.

Krysiewicza 9

Poznań

Do pracy w spółce świadczącej usługi księgowości dla podmiotów wchodzących w skład Grupy Eteron (www.eteron.pl) poszukujemy:

Przewidywany zakres obowiązków na stanowisku samodzielnej/ego księgowej/ego:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla wybranego jednego lub kilku podmiotów z Grupy Eteron (zależnie od doświadczenia oraz wielkości podmiotów),
  • kalkulacja podatku dochodowego, podatku VAT oraz innych obciążeń podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (pod nadzorem głównego księgowego) i innych raportów na podstawie danych z ksiąg,

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze księgowej spółek,
  • znajomość problematyki podatkowej w zakresie umożliwiającym samodzielną obsługę spółek prawa handlowego,
  • znajomość zagadnień rachunkowości pozwalająca na samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • znajomość obsługi programu Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pełne wsparcie merytoryczne i szkolenia,
  • pracę w kameralnym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne