Samodzielna/y Księgowa/y

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.01.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GRUPA VISSET jest grupą finansową, zajmującą się udzielaniem pożyczek i windykacją należności.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Poznań

Zadania

  • Wystawianie faktur;
  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych;
  • Uzgadnianie kont księgowych, rozrachunków i sald;
  • Naliczanie podatków oraz płac;
  • Księgowanie wynagrodzeń;
  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, PIT, GUS;
  • Udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Oczekujemy od Ciebie

  • Praktycznej znajomości prawa pracy, regulacji ZUS oraz przepisów prawa podatkowego;
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera;
  • Rzetelności i skrupulatności;
  • Mile widziana znajomość zagadnień leasingu, środków trwałych i JPK;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania InsERT;
  • Min. 2-3 lata na stanowisku samodzielnej księgowej.

Oferujemy

  • Samozatrudnienie + kompleksowy pakiet medyczny LuxMed;
  • Dogodne miejsce pracy: biuro w centrum Poznania;
  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków;
  • Dobrą atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Danych jest Visset Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 55/57/5, 60-738 Poznań, NIP: 7792349040, REGON: 301012869, zwana dalej Spółką;
  2. dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji i udostępniane pracownikom biorącym udział w procesach rekrutacyjnych oraz pracownikom działu kadr Spółki;
  3. każdemu przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawienia;
  4. podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.