Oferta pracy

Samodzielna/y księgowa/y

Paragon Siechnice Sp. z o.o. O firmie

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Staszica 5

Siechnice

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

W naszym zakładzie w Siechnicach produkujemy  implanty i instrumenty chirurgiczne, oraz systemy transportowe (case and trays) dla tych elementów.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.paragonmedical.com

Do działu finansów szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółki,
  • Rozstrzyganie zagadnień księgowych i podatkowych,
  • Zapewnienie poprawności ksiąg rachunkowych oraz aktualności stosowanych rozwiązań i przepisów,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz wszelkich innych deklaracji wymaganych prawem (VAT, CIT, PIT i inne),
  • Sporządzanie oraz nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kontakt z innymi oddziałami zagranicznymi
  • Organizacja procesów niezbędnych do realizacji usług o najwyższej jakości i efektywności,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 5-letnie doświadczenie w pełnej księgowości w firmie produkcyjnej z bardzo dobrą znajomością przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Efektywna organizacja swojej pracy
  • Umiejętnością organizacji i zarządzania czasem w kontekście ustalania i dotrzymywania terminów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne