Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y księgowa/y

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATR Agrohandel  Sp. z o.o. od 1996 roku zajmuje się handlem środkami produkcji rolnej oraz obrotem płodami rolnymi. Mottem naszego działania jest jakość, zaufanie i rozwój.

    W związku z naszym doskonaleniem struktury firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
    miejsce pracy – Stargard

    Zakres zadań:

    • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych;
    • Bieżąca weryfikacja prawidłowości prowadzenia dokumentacji księgowej oraz podatkowej - analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych księgi głównej i ksiąg pomocniczych
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych ( CIT, VAT),
    • Przygotowywanie bieżących zestawień i raportów dla potrzeb wewnętrznych,
    • Przegotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP),
    • Samodzielne sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów prawa (ustawa o rachunkowości),
    • Obsługa zintegrowanego systemu klasy ERP

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (preferowane finansowe/rachunkowość)
    • Doświadczenie w prowadzeniu spółek prawa handlowego
    • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu deklaracji podatkowych
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych klasy ERP
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
    • Mile widziana znajomość zasad rachunku kosztów

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wczasy pod gruszą, korzystne warunki ubezpieczenia na życie, pakiety medyczne

    Aplikację wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

    ATR Agrohandel Sp. z o. o.
    ul. Usługowa 6
    73-110 Stargard

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W aplikacji proszę podać jedynie dane wskazane w wymaganiach. Informujemy, że niepotrzebne dane będą usuwane. CV oraz list motywacyjny będą przekazywane w ramach przetwarzania danych dla współpracowników biorących udział we wskazanym procesie rekrutacyjnym.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATR Agrohandel Sp.z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATR Agrohandel Sp.z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.