Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dołącz do zespołu Ultra Plus na stanowisko

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) oraz zarządzanie całością procesów księgowych;
  • Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT);
  • Realizacja zlecanych płatności;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych;
  • Współpraca i kontakty z instytucjami podatkowymi;
  • Monitorowanie płatności;
  • Współpraca z audytorami w obszarze rachunkowości i finansów;
  • Prowadzenie kadr;
  • Prawidłowe rozliczanie dotacji i ulg podatkowych.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej

Satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata;
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości;
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i uczciwość.

Zainteresowane Osoby prosimy o składanie swoich CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Proszę o umieszczenie w dokumentach adnotacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".