Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowa firma z branży przemysłowej poszukuje dla swojego polskiego przedstawicielstwa osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu pełnej księgowości (min. 3 lata),
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa podatkowego (CIT, VAT),
  • chęć nauki, poszerzania wiedzy,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • samodzielność, inicjatywa, terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętności analityczne,

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego,
  • kontrola dokumentów i księgowań,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • ewidencja i rozliczanie rozrachunków z pracownikami, kontrahentami,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych,
  • sporządzanie sprawozdawczości do celów statystycznych i zarządczych,
  • identyfikacja potencjalnych możliwości usprawnienia procesów.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym,
  • samodzielność działania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne