Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

Muehlhan Polska sp. z o.o.O firmie

Muehlhan Polska sp. z o.o.

Bronowicka 27

Szczecin

Muehlhan Polska Sp. z o.o. , jedna ze spółek z Grupy Muehlhan należącej do światowej czołówki w dziedzinie usług antykorozyjnych i usług przemysłowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego, kontrola dokumentów i księgowań
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • ewidencja i rozliczanie rozrachunków z pracownikami, kontrahentami
  • dbałość o rozrachunki firmy: realizacja płatności, kontrola należności i zobowiązań
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych
  • sporządzanie sprawozdawczości do celów statystycznych i zarządczych.
  • identyfikacja potencjalnych możliwości usprawnienia procesów,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu pełnej księgowości (min. 2 lata)
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa podatkowego (CIT, VAT)
  • chęć nauki, poszerzania wiedzy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania
  • samodzielność, inicjatywa, terminowość, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym,
  • samodzielność działania,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Ogłoszenie archiwalne