Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

KDRC SP Z O OO firmie

KDRC SP Z O O

Stanisława Wyspiańskiego 17

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów wraz ich weryfikacją pod kątem obwiązujących przepisów

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby klientów

  • udział w uzgadnianiu sald kont księgowych

  • ścisła współpraca z Główną Księgową

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego

  • znajomość całego procesu księgowego, zamknięcie miesiąca rozliczeniowego i sporządzenie sprawozdań rocznych

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub/i kancelarii doradztwa podatkowego

  • rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • wsparcie doświadczonych współpracowników

  • wsparcie merytoryczne działu prawno- podatkowego

  • stabilizację zawodową i bezpieczeństwo

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - odpowiednie do zajmowanego stanowiska w naszej organizacji

  • wspieranie rozwoju zawodowego - oferujemy szkolenia branżowe i dostęp do portali prawno-podatkowych

  • możliwość pracy zdalnej

Grupa doradcza KDRC jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowej, prawnej, księgowej oraz kadrowej dla firm. Posiada system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001. W codziennej pracy z klientami wykorzystujemy rozwiązania nowoczesnych technologii, dzięki czemu nasze procesy są sprawniejsze.

Jesteśmy członkiem sieci zagranicznych kancelarii prawno – podatkowych GOBBS, przez co podnosimy naszą wiedzę i zdobywamy doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy