Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

Autocomp Management Sp. z o.o

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów w ramach bieżącej działalności operacyjnej spółki oraz w ramach prowadzonych projektów współfinansowanych ze środków publicznych (faktury, wyciągi bankowe, delegacje, listy płac),

  • Czynny udział w sporządzaniu wniosków, umów oraz rozliczeń okresowych Projektów,

  • Bieżące kontakty z urzędami, bankami, innymi instytucjami publicznymi oraz współpraca z opiekunami projektów,

  • Aktywny udział przy sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, JPK-V7, VAT-UE, CIT oraz sprawozdań GUS,

  • Uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku,

  • Współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Bardzo dobrą praktyczną i teoretyczną znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT, PIT,

  • Znajomość zagadnień związanych z Międzynarodowymi i Krajowymi Standardami Rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym excel oraz systemem SL2014,

  • Znajomość programów księgowych oraz oprogramowania MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Samodzielność, komunikatywność oraz dobrą organizację pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Realizacje ciekawych i wymagających projektów,

  • Pracę w młodym zespole z nastawieniem na rozwój kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Specjalnością firmy posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego jest m.in. :

• prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów z dziedziny automatyki i sterowań,

• ochrona perymetryczna obiektów,

• symulatory i trenażery,

• bezprzewodowe sterowanie z informacją zwrotną,

• prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, Wojska oraz Szkolnictwa Wyższego.

Przewiń do profilu firmy