Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

GARDNER AEROSPACE TCZEW sp. z o.o.O firmie

GARDNER AEROSPACE TCZEW sp. z o.o.

Skarszewska 21

Tczew

Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. firma o ugruntowanej pozycji w branży lotniczej, zajmująca się produkcją części metalowych do przemysłu lotniczego.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Opis stanowiska pracy:

  • Weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów księgowych
  • Sporządzanie raportów, analiz i innej dokumentacji na potrzeby miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Księgowanie faktur kosztowych krajowych, WNT i importu
  • Tworzenie oraz optymalizacja procesów z zakresu prowadzonych działań
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • Wykonywanie powierzonego zakresu prac zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (preferowane: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Ok. 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) popartej doświadczeniem zawodowym
  • Znajomości zasad rozliczania transakcji w obrocie krajowym i międzynarodowym
  • Chęci rozwoju w obszarze księgowości
  • Doświadczenia w przygotowywaniu danych do sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (VAT i CIT)
  • Mile widziana znajomość obrotu magazynowego.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Dokładności, skrupulatności, nastawienia na wysoką jakość i efektywność pracy
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie i samodzielność w działaniu
  • Możliwość pracy w ambitnym zespole, w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne