Samodzielna/-y Księgowa/-y

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-07
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-02-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NIFTY4SALE sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Tychy

    Szybko rozwijająca się firma poszukuje samodzielnej księgowej do prowadzenia ewidencji.

    Zakres obowiązków:

    • pełna księgowość
    • kontakt z ZUS, US, etc.
    • elementy pracy kadrowej

    Osoba ubiegająca się o pracę powinna wykazać następujące cechy:

    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
    • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie mile widziana
    • doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku,
    • znajomość krajowych i europejskich przepisów w zakresie księgowanie podatku VAT,
    • umiejętność pracy indywidualnej,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • zaangażowanie, uczciwość i sumienność.

    Co oferujemy?

    • pracę w systemie pełny etat, 1/2 lub 3/4 etatu (jesteśmy otwarci na współpracę z osoba po urlopie wychowawczym)
    • szeroki zakres obowiązków (duża szansa rozwoju w stabilnym środowisku)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w małym, zgranym zespole.

    Proszę przyjąć do wiadomości, iż skontaktujemy się tylko z niektórymi kandydatkami / kandydatami. Zachęcamy do aplikacji na stanowisko.

    Aplikuj ! Może właśnie Ty staniesz się częścią naszego zespołu?

    W treści CV prosimy o dopisanie  i podpisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nifty4Sale Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

    Dane osobowe kandydatek/kandydatów będą przetwarzane jedynie wewnątrz firmy Nifty4Sale sp. z o.o. w celu znalezienia odpowiedniego pracownika.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.