Samodzielna/y Księgowa/y

NORDIC INVESTMENT SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy rozwijającą się siecią klubów fitness. Do naszego biura w Warszawie szukamy osoby, która wzmocni zespół w dziale finansowo-księgowym.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Bieżąca analiza i księgowanie zdarzeń gospodarczych
  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem, kompletnością i poprawnością dokumentów sporządzanych w klubach
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych
  • Obsługa bankowości elektronicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy na podstawie umowy B2B
  • Aktywny udział w dalszym rozwoju działalności spółki

 Chcesz zostać częścią naszego zespołu?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy