Oferta pracy

Samodzielna /-y Księgowa /-y

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma A&M Premium Distribution jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich firm takich jak:

KEVIN.MURPHY, ALTERNA, OLAPLEX, ELEVEN AUSTRALIA, #MYDENTITY, SHOWPONY, FRAMAR I COLOR WOW.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna /-y Księgowa /-yNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • księgowanie faktur zakupu(złotówkowych i walutowych), rozliczeń z pracownikami
  • wyciągów bankowych, kasowych
  • rozliczenie oraz kontrola rozrachunków
  • kontrola gospodarki magazynowej
  • potwierdzanie sald z kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 3-4 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość
  • dobra organizacja pracy własnej, oraz współpraca z innymi działami

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy