Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

Ronson Development Management Sp z o.oO firmie

Ronson Development Management Sp z o.o

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57

Warszawa

Ronson Development to notowany na giełdzie deweloper obecny na rynku Polskim od ponad 20 lat.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku

  • wystawienie i księgowanie faktur sprzedaży;
  • akceptacja księgowa faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów Develogic, wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego;
  • księgowanie dokumentów dotyczących amortyzacji, KWS, RMK, odsetek od pożyczek, rezerw i innych niewymienionych dokumentów PK niezbędnych do prawidłowego zamknięcia miesiąca/roku;
  • przygotowywanie raportu do zamknięcia miesiąca;
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;
  • sporządzanie kwartalnych sprawozdań finansowych na potrzeby banku finansującego;
  • przygotowywanie deklaracji CIT, VAT, NBP, GUS, podatku od nieruchomości;
  • przygotowywanie wniosków do US, ZUS, UM w celu wydania zaświadczenia o niezaleganiu;
  • wsparcie przy wdrażaniu systemu do elektronicznego obiegu faktur, systemu sprzedażowego, systemu księgowego;
  • uzgadnianie sald zobowiązań i należności;
  • bieżąca kontrola wpływów od klienta i ich rozliczanie, windykacja i korespondencja z klientami;
  • przygotowywane zestawień na potrzeby Zarządu
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby działu controllingu;
  • współpraca z innymi działami Spółki;
  • wprowadzanie umów do rachunków MRP klientów;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV) za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.133, poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne