Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki należącej do grupy kapitałowej,
  • Księgowanie faktur kosztowych w spółce matce,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w spółce należącej do grupy kapitałowej,
  • Sporządzenie sprawozdania finansowego  w spółce należącej do grupy kapitałowej,
  • Ewidencja środków trwałych w programie finansowo –księgowym,
  • Kontrola księgowań i przetwarzanie dokumentów księgowych.

Oczekujemy

  • Wykształcenie Średnie lub Wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • Znajomości przepisów z rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Doświadczenie w samodzielnym realizowaniu czynności związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne