Oferta pracy

Samodzielna/y księgowa/y

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.
Samodzielna/y księgowa/y - Specjalista ds. Rozliczeń Produkcyjnych

Opis stanowiska:

  • rozliczanie surowców i materiałów pod zlecenia produkcyjne
  • rozliczanie produkcji w systemie finansowo-księgowym
  • kalkulacja odchyleń od cen ewidencyjnych
  • monitorowanie procesów rozliczeń produkcyjnych i uzgadnianie kont kosztów produkcyjnych
  • rozliczanie inwentaryzacji rocznych i wyrywkowych
  • uzgodnienia kont magazynowych księgi głównej z modułem systemu gospodarki magazynowej
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • aktywny udział w usprawnianiu rozliczeń procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - wymagane
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Ekonomia, Rachunkowość
  • bardzo dobra znajomości zagadnień księgowości, rachunkowości
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomości MS Office- niezbędny Excel,
  • mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Hermes (Humansoft)
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i terminowość w  realizacji zadań
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę we wspierającym zespole
  • możliwość nauki i rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne