Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y księgowa/y

HABZA FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Grójecka 1/3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grójecka 1/3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),

  • Prowadzenie rozliczeń z US;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

  • Bieżące rozliczenie z instytucjami finansowymi,

  • Współpraca z US, ZUS, GUS i innymi instytucjami,

  • Kontrolowanie prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,

  • Analizowanie kosztów działalności spółki oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o kierunku rachunkowość, finanse, ekonomia;

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale finansów lub prowadzeniu pełnej księgowości;

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word);

  • Dobra organizacja pracy, sumienność w pracy, dokładność, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność, analityczne myślenie, chęć do nauki i rozwoju.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Interesującą pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju osobistego,