Logo Pracuj.pl

Samodzielna/-y Księgowa/-y

GLC Accounting Sp. z o.o.O firmie

GLC Accounting Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów źródłowych Klientów,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze oraz młodym i dynamicznym zespole,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów),
  • Benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit),
  • Owoce dla pracowników, imprezy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

GLC od 1999 roku świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują eksperckiego wsparcia z zakresu księgowości, prawa, podatków i innych obszarów związanych z prowadzeniem biznesu. Obsługujemy również duże firmy i korporacje, które biorą udział w skomplikowanych procesach prawnych, finansowych, handlowych gospodarczych.

Samodzielna/-y Księgowa/-y, Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa