Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/-y Księgowa/-y

POCZTOWE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.

Rodziny Hiszpańskich 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych w systemie księgowym m.in.: faktury kosztowe, wyciągi bankowe, polecenia księgowania,

  • księgowanie i rozliczanie składek, zwrotów składek, świadczeń oraz prowizji,

  • dokonywanie uzgodnień pomiędzy systemami technicznymi a księgą główną w zakresie składek, świadczeń i prowizji,

  • kontrola rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań ubezpieczeniowych, rozliczanie rozrachunków z pośrednikami, uzgadnianie kont księgowych,

  • realizacja płatności w trybie dziennym w zakresie standardowych dokumentów księgowych, tj. faktur, a także ubezpieczeniowych: świadczeń, zwrotów składek,

  • przygotowywanie, wypłata oraz ewidencja rozliczeń składek dla KNF, Rzecznika Finansowego oraz PIU,

  • wsparcie Głównego Księgowego w sprawach bieżących i przy sporządzaniu sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością,

  • dobra znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,

  • doświadczenie w pracy z systemami finansowo – księgowymi (mile widziana znajomość systemu Exact ),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel),

  • inicjatywa w działaniu oraz chęć proponowania rozwiązań,

  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju poprzez pracę w zespole profesjonalistów,

  • możliwość zakupu abonamentu medycznego.