Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PFMW16209 8824703
    Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającego się domu maklerskiego, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie gospodarki własnej, w tym księgowanie dokumentów, kwestie podatkowe oraz sprawozdawczość. Od kandydata oczekujemy co najmniej 2-3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym w usługach, znajomości zagadnień z zakresu podatków oraz sprawozdawczości.
    Nasz klient oferuje pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia, udział w ciekawych projektach księgowych oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Prowadzenie pełnej księgowości domu maklerskiego.
    - Przygotowywanie płatności, przelewów,
    - Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT),
    - Odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdania finansowego,
    - Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby Komisji Nadzoru Finansowego.
    - Współpraca z audytem zewnętrznym.
    - Aktywne uczestnictwo w miesięcznych raportach zarządczych,
    - Mile widziane: znajomość księgowości domów maklerskich oraz rynku kapitałowego (Forex), umiejętność sporządzania kalkulacji wymogów kapitałowych.

    Kogo szukamy / Profile description:

    - Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość i/lub pokrewne).
    - Min. 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym.
    - Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego.
    - Znajomość rachunkowości domów maklerskich (mile widziane).
    - Praktyczna znajomość w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
    - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwartość na nowe wyzwania i obowiązki,
    - Znajomość programu Optima oraz systemu ERP (mile widziane).
    - Umiejętność ujmowania transakcji z instrumentów finansowych (mile widziane).
    - Umiejętność analitycznego myślenia.
    - Gotowość do uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel