Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    s
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów biura
    • rozliczanie podatku VAT, CIT
    • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce
    • wewnętrzne szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wysoką jakość merytoryczną i standardy świadczonych usług
    • pracę w miłej atmosferze
    • wzajemną życzliwość i pomoc w zespołach księgowych
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • pakiety socjalne

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek prawa handlowego
    • znajomość zagadnień księgowych i bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
    • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, rzetelność

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programu księgowego CDN Optima lub Symfonia
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.