Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

s
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów biura
  • rozliczanie podatku VAT, CIT
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • wewnętrzne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wysoką jakość merytoryczną i standardy świadczonych usług
  • pracę w miłej atmosferze
  • wzajemną życzliwość i pomoc w zespołach księgowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiety socjalne

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek prawa handlowego
  • znajomość zagadnień księgowych i bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, rzetelność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu księgowego CDN Optima lub Symfonia
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.