Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
W związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy kandydatek / kandydatów  na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Miejsce pracy: Warszawa - Bródno

Opis stanowiska:

  • Organizacja systemu rachunkowości nowo powstałego podmiotu, w tym:
    • wdrożenie systemu finansowo-księgowego
    • opracowanie zasad/polityki rachunkowości
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym:
    • weryfikacja dokumentów księgowych
    • dekretowanie i księgowanie faktur krajowych i zagranicznych
    • prowadzenie rozrachunków w walucie krajowej i zagranicznej, rozliczanie różnic kursowych
    • księgowanie dokumentów środków trwałych, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowników
    • analiza poprawności zapisów na kontach
    • prowadzenie ewidencji księgowych  i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie informacji i deklaracji podatkowych VAT-7, VAT-UE, CIT, JPK, itp.
  • Obsługa płatności
  • Prowadzenie kadr, sporządzanie deklaracji ZUS, list płac
  • Sprawozdawczość statystyczna m.in. GUS , NBP
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku finanse i rachunkowość, księgowość
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w spółce produkcyjnej)
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji międzynarodowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole, dającą możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat
Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej