Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:
    • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
    • Prowadzenie pełnej księgowości Firmy;
    • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
    • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych Spółki według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości;
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE);
    • Współpraca z organami podatkowymi, ZUS, bankami oraz kontrahentami w sprawie rozliczeń;
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów lub ekonomii;
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów księgowych: SAP lub AXAPTA
    • Dokładność, zorientowanie na detale;
    • Wysoka motywacja do pracy;
    • Doświadczenie w branży nowych technologii lub nieruchomości
    • mile widziana znajomość systemu Mobileexpence

    Nasz Klient oferuje:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat podpisywaną bezpośrednio z Klientem;
    • Stałe godziny pracy;
    • Narzędzia niezbędne do pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
    • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym kapitałem;
    • Stabilną współpracę i długotrwałe zatrudnienie.
    • Pakieto dodatkowych benefitów
    • Naukę języka angielskiego

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.