Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Usług Wspólnych - Energia i Gaz Sp. z o.o. jest firmą świadczącą kompleksową pomoc w usługach biznesowych dla spółek holdingowych oraz partnerów zewnętrznych. Firma specjalizuje się w szeroko pojętej administracji back office: kompleksowej obsłudze klienta B2C i B2B, call center, strategiach marketingowych, finansowych projektach spółek.

    Obecnie do zespołu specjalistów firma poszukuje osoby na stanowisko:

    SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: HR/SK/04/2018

    ZADANIA ORAZ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

    • Ujmowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi;
    • Rozliczenia z tytułu podatku od towarów i usług, podatku dochodowego oraz akcyzy;
    • Samodzielne sporządzanie raportów/sprawozdań/deklaracji wymaganych przez polskie prawo (VAT, CIT, GUS, NBP etc.);
    • Monitoring aktualnych zmian w przepisach oraz interpretacjach prawa podatkowego;
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej;
    • Uzgadnianie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami;
    • Aktywne uczestnictwo w audycie przeprowadzanym przez biegłego rewidenta;
    • Udział w projektach wewnątrz firmowych.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Wyższego wykształcenia ekonomicznego (finanse/rachunkowość/podatki);
    • Wiedzy oraz minimum 2-3 letniego doświadczenia z zakresu rachunkowości oraz podatków, co umożliwi samodzielną realizację powierzonych zadań (m.in. zamykanie miesięcy, sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych);
    • Samodzielności, terminowości oraz inicjatywy i otwartości na zmiany;
    • Silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów i zaangażowania w powierzone zadania;
    • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizowania swojej pracy;
    • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);
    • Zainteresowania tematyką księgową i podatkową;
    • Dbałości o poprawną komunikację w zespole i poczucia humoru. :)

    Mile widziana:

    • Znajomość obsługi systemu Comarch ERP XL.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym;
    • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej i miłej atmosferze;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Atrakcyjny system wynagradzania, oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, benefit sportowy, ubezpieczenie grupowe).

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ENERGETYCZNEGO ZESPOŁU!

    Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”