Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRADATIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Jesteśmy Biurem Rachunkowym świadczącym usługi dla firm działających w różnych formach prawnych i w wielu branżach. Zajmujemy się kompleksowymi usługami dla firm - od księgowości i kadr, po pomoc prawną i podatkową. Naszymi pracownikami są osoby, które interesują się księgowością, stale podnoszą swoje kwalifikacje i lubią zdobywać nowe doświadczenia.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

    • rejestrowanie i księgowanie dokumentów w systemie Comarch ERP Optima
    • analiza, uzgadnianie kont księgowych
    • rozliczanie kont rozrachunkowych, ustalanie sald
    • sporządzanie deklaracji podatkowych i innych raportów
    • prowadzeniu obsługi kadrowej i płacowej
    • udział w tworzeniu procedur księgowych i usprawnianiu procesów księgowych
    • utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości - co najmniej 2 lata
    • znajomości przepisów z rachunkowości i prawa podatkowego
    • znajomości programu Comarch ERP Optima
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • wynagrodzenie od 3.500 PLN brutto adekwatne do umiejętności i wyników
    • pracę na pełnym etacie
    • udział w szkoleniach, konferencjach i kursach zawodowych
    • pracę w stale rozwijającej się firmie prowadzonej przez ludzi z pasją
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.gradatim.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).