Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

    Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

    Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

    Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

    Aktualnie Dział Księgowości i Sprawozdawczości Statutowej
    w Departamencie Finansów i Ryzyka
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref. 02/SK/2018

    Opis stanowiska:

    • Udział w księgowaniach związanych z zamknięciami miesięcznymi
    • Rozliczenia podatkowe (CIT, VAT)
    • Księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym
    • Bieżąca weryfikacja zapisów na kontach
    • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przygotowywanie raportów kontrolnych
    • Udział w przygotowywaniu statutowych sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
    • Przynajmniej 5-6 lat doświadczenia w obszarze księgowości
    • Dobra znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
    • Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność
    • Zdolności analityczne

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość systemu finansowo-księgowego Unit4 Financials (CODA)
    • Certyfikat księgowego

    Oferujemy:

    • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i unikalnym modelu biznesowym
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce (praca w międzynarodowym środowisku) oraz w ramach kursów językowych
    • Praca w komfortowym biurze w atrakcyjnej lokalizacji (Pl. Piłsudskiego),
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
      - prywatna opieka medyczna,
      - ubezpieczenie na życie,
      - dofinansowanie karty sportowej,
      - dofinansowanie wypoczynku letniego.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj.