Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVA ROLL to lider z 25-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży taśm pakowych oraz folii stretch dla wiodących firm europejskich.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółki na rynku europejskim poszukujemy kompetentnej i ambitnej Samodzielnej Księgowej, która odpowiedzialna będzie za zarządzanie obszarem finansów naszej firmy.

    Jeśli potrafisz pracować samodzielnie, finanse to Twoja pasja a w przyszłości chcesz stworzyć i kierować własnym Działem Księgowym, czekamy właśnie na Ciebie!

    Dołącz do naszego zespołu jako:
    SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, docelowo stworzenie wewnętrznego działu księgowości;
    • prowadzenie pełnej księgowości spółki handlowej (w tym import i export towarów do/poza UE);
    • praca w systemie ERP Optima Comarch;
    • wystawianie faktur sprzedaży i dokumentów magazynowych;
    • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
    • dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (m.in. INTRSTAT);
    • rozrachunki z dostawcami i odbiorcami, analiza rozrachunków;
    • prowadzenie rozliczeń bankowych;
    • współpraca z innymi działami Spółki w zakresie dotyczącym księgowości i podatków;
    • monitorowanie zmian w przepisach;
    • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów;
    • przygotowywanie bieżących zestawień, analiz według potrzeb.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej;
    • bardzo dobra znajomość systemu ERP Optima;
    • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
    • znajomość przepisów i procedur związanych z importem i exportem towarów do/poza UE;
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i dotrzymywanie ustalonych terminów;
    • wysokie poczucie odpowiedzialności za podejmowane zadania;
    • chęć rozwoju zawodowego w kierunku objęcia stanowiska głównej księgowej/głównego księgowego.

    Co zyskujesz dołączając do nas:

    • doświadczenie wprowadzania na polski rynek nowej marki i budowania struktur spółki;
    • ciekawą i rozwijającą pracę wśród grona pasjonatów;
    • realny wpływ na rozwój firmy;
    • bardzo dużą samodzielność działania;
    • motywacyjny system wynagrodzeń;
    • pakiet szkoleń rozwojowych, wsparcie techniczne;
    • możliwość stworzenia w perspektywie czasu własnego działu i objęcia stanowiska Głównej Księgowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dodanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."