Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W ramach grupy Etrose Holding świadczącej kompleksowe usługi wsparcia biznesu, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w obszarze księgowości w poszczególnych spółkach należących do Grupy.

    Miejsce pracy:Warszawa

    Zadania:

    • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu towarów i faktur korygujących;
    • Dekretacja i księgowanie faktur sprzedaży towarów i faktur korygujących;
    • Przygotowanie i uzgodnienia rejestrów do deklaracji VAT;
    • Analiza kont rozrachunków , nadzór nad prawidłowym ich rozliczeniem oraz przeprowadzenie raz w roku inwentaryzacji sald rozrachunków z kontrahentami;
    • Kontrola terminowości płatności zobowiązań;
    • Księgowanie wyciągów bankowych;
    • Dekretacja i księgowanie dokumentów magazynowych;
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP, bieżące naliczanie amortyzacji;
    • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;
    • Księgowanie wynagrodzeń;
    • Księgowanie udzielonych pożyczek i uzgadnianie ich stanu z wewnętrznym systemem kontroli.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnego Księgowego (minimum 3 lata);
    • Wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia);
    • Znajomości przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych;
    • Znajomość programu Comarch Optima;
    • Otwartość na niestandardowe rozwiązania w obszarze schematów księgowych.

    Oferujemy:

    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Pracę z ludźmi z pasją i pełnym zaangażowaniem;
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie;
    • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.