Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska

    Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie należało:

    • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firm;
    • sporządzanie deklaracji podatkowych;
    • samodzielne udzielanie informacji księgowo-podatkowych Klientom biura;
    • współpraca z Klientami i instytucjami.

    Wymagania

    • wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
    • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku;
    • znajomość przepisów prawa w zakresie realizowanych obowiązków;
    • znajomość obsługi pakietu Office;
    • samodzielność;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • komunikatywność;
    • znajomość oprogramowania Symfonia;
    • mile widziana znajomość kadr;
    • mile widziana znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy

    • pracę w stabilnej firmie;
    • pracę w centrum Warszawy;
    • możliwość rozwoju zawodowego i miłą atmosferę pracy;
    • umowę o pracę;
    • opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.