Logo Pracuj.pl

Samodzielna/y Księgowa/y

Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i weryfikacje dokumentów źródłowych - faktur kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych,
  • prowadzenie ewidencji ŚT, rozliczeń międzyokresowych,
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS,
  • przygotowanie danych i sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrola rozrachunków, uzgadnianie sald,
  • udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału,
  • współudział w pracach nad sprawozdaniem finansowym,
  • bieżące wsparcie działu księgowości, oraz komunikacja i współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami,
  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse/rachunkowość),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. księgowości,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z VAT, CIT,
  • dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w firmie brokerskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w rozwijającym się, przyjaznym zespole specjalistów,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę (pełen etat),
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zajęcia z języka angielskiego dofinansowane przez pracodawcę,
  • ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport - współfinansowane przez Pracodawcę,
  • udział w interesujących projektach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Samodzielna/y Księgowa/y, Wrocław