Samodzielna/y Księgowa/y

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Marco Polo 57, 51-504 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-14
  • Ważna jeszcze 34 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma drogowa z siedzibą we Wrocławiu
    zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek,
    • przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych i raportów,
    • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,
    • kontrola poprawności ewidencji dokumentów finansowo – księgowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, planami kont oraz procedurami wewnętrznymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość, finanse, ekonomia,
    • 2-3 lata doświadczenia w pełnej księgowości,
    • dobra znajomość zasad rachunkowości: VAT, CIT, PIT,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, Excel,
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
    • dokładność i staranność,
    • umiejętności analityczne i komunikacyjne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet medyczny, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do karty Multisport.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji klikając w:

    Z wybranymi osobami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

    Administratorem danych jest PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Marca Polo 57, 51-504 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.